Leasingovka je tu pro vás. 5 situací, kdy se jí určitě ozvat

Pomalu si zvykáte na život s autem na operativní leasing a zatím jde všechno hladce. Nestalo se nic, s čím byste si neporadili. Ale i když jste s v novém vztahu jistí v kramflecích, stejně je dobré si naše číslo uložit a ozvat se hned, jakmile dojde k nějaké mimořádné události. Ozvěte se, i když si myslíte, že takovou situaci zvládnete sami. Jednak vám pomůžeme situaci řešit. Navíc, když o takové situaci budeme vědět, můžete předejít případným nedorozuměním nebo zbytečným položkám na faktuře. Číslo je: +420 296 333 666.

1. Dopravní nehoda

Nepříjemná záležitost, která se nikdy nedá úplně vyloučit. Důležité jsou životy a zdraví. A až budou všichni v bezpečí, dejte nám vědět a také uvědomte policii (kvůli pojištění). Na lince pro řidiče vám poradíme, co dělat, pomůžeme vám vyplnit záznam o nehodě, najdeme nejbližší autoservis a zprostředkujeme odtah a asistenci. Volejte i v případě, že byla vaše nehoda jen městská ťukačka.

Auto na operák jde totiž opravit pouze ve smluvním autoservisu, takže bez telefonátu k nám se stejně neobejdete. Navíc by si nenahlášeného a neopraveného poškození určitě všiml inspektor při předávání auta a to by se promítlo do faktury za nadměrné opotřebení vozu. Jak při nehodě postupovat krok po kroku.

DriverPass místo telefonního čísla

Stáhněte si do mobilu elektronickou kartu vozidla a budete mít naši podporu k dispozici ještě rychleji. DriverPass vám kdykoli poradí s mimořádnou situací, odkáže vás na to správné telefonní číslo nebo formulář. Podívejte, co všechno umí.

2. Škrábance a oděrky

Může to být třeba jen díra po kameni na předním skle nebo lehce odřený nárazník. I tak se vyplatí dát nám o tom vědět. Závady takového typu se dají po domluvě opravit obratem, většinou na vaši pojistku, a můžete klidně dýchat. Na závěrečné předávání pak auto přivezete zase v perfektním stavu.

3. Odcizení

Je jasné, že pokud auto zmizí úplně, nejspíš nám zavoláte. Ale co když zmizí jenom autorádio nebo disky kol kvůli malé vykrádačce nebo městskému vandalismu? I tak o tom rádi uslyšíme, věřte. Poradíme vám, co v takové situaci dělat, jak se objednat do autoservisu a vyřídit pojistnou událost (i v takovém případě je potřeba kvůli pojištění zavolat policii).

4. Porucha

Nestartuje? Nebo jede, ale vydává divné zvuky? Než se s autem na operativní leasing ze zvyku rozjedete do prvního autoservisu, zavolejte nám. Jednak je dobré, když víme, že se s autem něco děje. A můžeme vám v takové situaci také pomoct. Doporučíme vám servis, případně pomůžeme zajistit náhradní auto. Pokud byste opravy podnikali na vlastní pěst, je to problém. Opravy z jiného než smluvního servisu budete totiž velmi pravděpodobně muset uhradit vy.

5. Problémy s financováním

Finanční problémy a auto na operák? I tohle je situace, ve které vám jako leasingová společnost můžeme být užiteční. I když to tak na první pohled nemusí vypadat. Když má vaše firma problém s financemi, ozvěte se nám co nejdřív a nenechávejte to na poslední chvíli, kdy už může být pozdě. Probereme s vámi vaši situaci a společně určitě vymyslíme řešení, pravděpodobně jedno z těch obvyklých.

Případné problémy s financováním skvěle vyřeší služba GO Flexi. GO Flexi je služba, která vám umožní vyměnit auto či ukončit operativní leasing kdykoli a bez udání důvodu. Navíc s ní nebudete muset hradit drobná opotřebení vozu. Ještě větší porce svobody pro řidiče aut na operák.

Poukaz ke každé objednávce!

Součástí objednávek vozů do konce prosince 2021 je nyní i poukaz do Alza.cz, nebo palivová karta OMV..

Vybrat si auto